אודות

ברוכים הבאים לפלטפורמת המומחים המקוונת של MeetExpert. כאן תוכלו למצוא מטפלים, יועצים ומומחים במגוון רחב של תחומים, אשר יפגשו אתכם באופן אישי בנוחות מירבית, באופן מקוון ללא צורך לצאת מהבית. הפגישות נערכות בשיחות וידאו מאובטחות בתוך הפלטפורמה.
בתקופה מאתגרת זו שאנו נמצאים בה, החזון והמשימה שלנו הם לחזק את הבריאות הנפשית של כל אישה, איש, ילד וילדה בישראל. העלייה בחרדות ובמצוקות בשנתיים האחרונות מדגישה את הצורך בבניית חוסן אישי, זוגי ומשפחתי ובשיפור היכולת להתמודד עם שינויים. לשם כך, בנינו את הפלטפורמה של MeetExpert, שמטרתה להגביר את הנגישות של כל אחת ואחד, בכל זמן, לאנשי מקצוע בתחום הטיפול, האימון והייעוץ. מומחים שיסייעו לכם וליקרים לכם, יעצימו אתכם ויעניקו לכם כלים להתמודדות במצבי לחץ ומצוקה למען איכות חיים ולבריאות נפשית טובה יותר.

שירות המומחים פועל באתר האינטרנט שלנו בכל מערכת הפעלה ובכל מכשיר: סלולרי, מחשב או טאבלט, ברמת אבטחה גבוהה, והוא ידידותי להפעלה ללא צורך בהורדת תוכנה כלשהי למכשיר או למחשב.

איך השירות עובד

כדי למצוא את המומחה המתאים עבורכם, הקישו במנוע החיפוש באתר את תחום הטיפול או הנושא שמטריד אתכם. רשימת המומחים הרלוונטיים תופיע על גבי המסך ותוכלו להיכנס לכרטיס המומחה. לאחר רישום קצרצר תוכלו להזמין מפגש היכרות קצר בן עשר דקות חינם או להזמין מפגש טיפולי מלא. לאחר מכן תקבלו למייל ובסמס אישור וקישור למפגש. במידה ולא מצאתם את המומחה המתאים או שיש לכם שאלה, בכל שלב תוכלו לשוחח עם מומחה און-ליין דרך כפתור הווטסאפ בתחתית המסך. לאחר כל מפגש תוכלו לשלוח הודעות למומחה ולכתוב חוות דעת על הטיפול/ייעוץ שקיבלתם.

יזמי הפרויקט

אלכס זלמנוביץ, יזם

יזם חברתי בנשמה, בונה קהילות במטרה לחבר בין אנשים ולהעלות את רמת האושר. מאמין נלהב בטכנולוגיה כמנוע לשינוי חברתי, המאפשר להתגבר על המרחק הפיזי ועל מגבלות רבות נוספות ולחבר אנשים. שימש בעבר בעבר כמנכ"ל האיגוד הישראלי למסחר אלקטרוני.

 

 

 

ד"ר ליאת יקיר, מנכ"לית

בעלת דוקטורט בגנטיקה מולקולרית מטעם מכון ויצמן למדע., מרצה וחוקרת את הביולוגיה של ההתנהגות האנושית . שימשה בעבר כיועצת מקצועית למשרד לחיזוק וקידום קהילתי. מאמינה שהבסיס לחברה טובה יותר הוא הבריאות הנפשית וה-wellbeing של כל אישה, איש, ילד וילדה. ניכר שהמאה ה-21 תתאפיין ברמות הולכות וגוברות של סטרס וחרדה, עקב השינויים המואצים. MeetExpert הוקמה במטרה לסייע לאנשים ולהקל על הנגישות והזמינות של עזרה מקצועית.

×

עזרה בווצאפ

× מה מטריד אותך?