צביה לורנץ

מאמנת בשיטת לואיז היי
התמחות באבדן ומשבר

התמחויות אימון אישי, העצמה אישית, טיפול במצבי אבל ושכול, טיפול במצבי משבר

ניסיון 15

תעודות והסמכות

גישה טיפולית נעים להכיר, שמי צביה לורנץ, מומחית בליווי נשים שמתמודדות עם אבדן או משבר קשה בחייהן. מאמנת אישית בשיטת לואיז היי.
אם את קוראת את המילים האלה- אני שמחה בשבילך שאת כאן ויחד עם זאת עצובה בשבילך שאת כאן. אני שמחה משום שאת פונה לעזרה ומבינה שאין צורך שתישארי לבד עם הכאב הזה. אני עצובה משום שאם את כאן, אני מבינה שאת עוברת התמודדות קשה ולא פשוטה.

בעיצומו של משבר סביר להניח שאת חווה בדידות, חווה הצפת רגשות עוצמתית, ייתכן בכי ללא שליטה, ייתכן התכנסות והתבודדות, ייתכן תפקוד על אוטומט, ניתוק רגשי... אם ניסית כבר מספר דרכים לעזור לעצמך ועדיין - את חשה תקועה, בודדה וכאובה, הגעת למקום הנכון :
* יש לי ניסיון בהתמודדויות עם אובדנים אישיים שלי וכן ניסיון רב בליווי נשים שמרגישות כמוך.
* כל אישה שמתמודדת עם אובדן, משבר או סבל זקוקה למישהי שהיא מחוץ למעגל המשפחתי והחברתי המוכר לה .
אני כמאמנת אהיה עבורך עדה תומכת אקבל אותך כמו שאת ואעזור לך בחמלה ואכפתיות ובעזרת כלים מקצועיים להתמודד במקום בו את נמצאת כרגע .

בת 61, גדלתי בחו"ל, כיום גרה בירושלים, נשואה + 5.

אין צורך שתתמודדי לבד עם הכאב הזה, תני לי להחזיק לך את היד כמו דולה, וללוות אותך צעד אחר צעד.
באהבה צביה


לואיז היי-אהוב את עצמך - רפא את חייך.
LOUISE HAY
EFT
SUSAN JEFFERS
הקשבה מרפאת
שפת הלב

אז איך עובד התהליך איתי ?
* בשלב ראשון אני מאפשרת לך להביא את עצמך כמו שאת עם המכאובים הנפשיים והפיזיים, אני איתך בחמלה, תמיכה, הקשבה והבנה, ללא ביקורת.
* בשלב השני את מזהה מהן האמונות והמחשבות שתוקעות אותך ומגדילות את הסבל שלך, את לומדת לקבל את עצמך עם יותר חמלה ולהסתכל על המציאות ממבט חדש - חיובי יותר. את חוזרת להכיר ולהאמין בכוחות שקיימים בתוכך, הסבל פוחת ואת חשה יותר רגועה.
* בשלב השלישי את רוכשת מיומנויות וטכניקות פרקטיות שמאפשרות לך להתמודד עם המשבר הזה ועם החיים בכלל, ומתחילה לחיות את החיים במלואם.

  • תאום פגישה
    60

    דקות

  • מחיר
  • מפגש היכרות ללא עלות
  • מפגש אחד 330 ₪
  • חבילת 3 מפגשים 900 ₪
×

עזרה בווצאפ

× מה מטריד אותך?