ד"ר שלומית קניגסברג

מאמנת אישית
מלווה ליציאה ממשברים

התמחויות ייעוץ תומך בטיפולי פוריות, תקשורת בין אישית, אימון אישי, תודעת אושר, תקשורת תומכת, מיינדפולנס, העצמה אישית, ייעוץ קריירה, פיתוח מנהלים

ניסיון 10

תעודות והסמכות

גישה טיפולית מתי הצלחת לעצור בפעם האחרונה ? לקחת פסק זמן ולבחון את חייך ? כמה זמן כבר מתנדנדים חייך בין שני קצוות מנוגדים ? מתקשה לקבל החלטה ? כמה זמן מאז הגעת לאיזשהו איזון בחייך ? כמה זמן כבר נמשך חוסר השקט הפנימי ? איך מגיעים לנקודת האושר הזו שממנה אפשר רק לעלות מעלה ? איך מזהים מהי ההתנהלות האוטומטית שלנו שמנהלת את התגובות שלנו בחיי היום-יום וגורמת לנו שוב ושוב להיתקל באותן מהמורות, איך מפתחים דרך חדשה שתאפשר לנו לחיות חיי-שלווה ?
הי, שמי שלומית-אורשינא ואני עוזרת לאנשים לפתח כישורים לחיים בהוויה משחררת. אני בת 55 אמא ל-תאומים ובת שנולדו מטיפול פוריות ואני גם ד"ר בביולוגיה עם התמחות רבת שנים בפוריות וגנטיקה. ניסיון החיים שלי שכולל טיפולי פוריות, רילוקשיין והתמודדות עם אתגרים אישיים ובריאותיים הובילו אותי לפיתוח כלים להתמודדות עם קשיים ולבחירה בחיים של הוויה משחררת. הוויה זה כאן ועכשיו, משחררת - מכבלים וחסמים לעבר חיים של איזון ושלוות נפש.
את הניסיון הזה אני מביאה איתי לעולמות האימון והטיפול ו- אני גם בוגרת אוניברסיטת יורק בקנדה ב-Health and Wellness Coaching, לימודי גשטלט, הנחית סדנאות והכשרות נוספות.

למי זה מתאים ?
למי שמחפש לנוע קדימה, להפוך את הרגש-Emotion ל-תנועה E-motion, תוך כדי בחינה מתמדת של המציאות שנוצרת כדי ליצור זרימה במינעד הרגשי ויצירת חוסן רגשי ומנטלי .
בתהליך קצר וממוקד, ובעזרת כלים וויזואליים ומשחקיים - כמו קלפי מודעות ו-NLP. באימון הפרטני או הסדנאות אני מלמדת דרכים למציאת הדרך הטובה ביותר להגיע לתוצאות מיטביות ולבחירה בחיים מלאי שמחה. אימון שרירי הרגש והתודעה מפתח חוסן פנימי המאפשר התמודדות
באימון פרטני ובסדנאות, נלמד איך להיות "רב-החובל" של הספינה שלך, לצלוח כל מים סוערים ולנווט את ספינת חייך לחוף מבטחים רצוי. להתמודד עם קונפליקטים, לצאת מתקיעות, ובאופן כללי - לחיות בהוויה משחרת.

  • תאום פגישה
    60

    דקות

  • מחיר
  • מפגש היכרות ללא עלות
  • מפגש אחד 320 ₪
  • חבילת 3 מפגשים 1000 ₪
×

עזרה בווצאפ

× מה מטריד אותך?